Новини Золочівщини
03:52, 03 січня 2014
572
0

Коротко

Коротко
Admin
Фото: НУС

З третього січня стартує реєстрація на ЗНО-2014.

До репетиторів вже влаштовуються черги випускників.

Здебільшого свої послуги пропонують практикуючі вчителі або викладачі університетів. Найпопулярніший напрямок – українська мова та література.

Репетитори кажуть за додатковими знаннями в основному звертаються випускники загальноосвітніх шкіл, де не мають змоги справді ґрунтовно вивчати шкільну програму.

Цьогоріч ціни на репетиторство зросли на 10-20 відсотків. Найдорожче обійдеться підготовка з української та іноземних мов.

 * * *

МНСники подбають про безпечні літургії. Щоб у церквах не спалахували пожежі під час Різдвяних служб, – інспектують усі храми області.

Дерев’яних церков на Львівщині – майже півсотні – і саме вони найуразливіші до полум’я. З 2000 року на Львівщині згоріло більше 10 дерев’яних храмів.

* * *

З 31 грудня лікарі виписуватимуть рецепти, в яких буде зазначено лише діючу речовину медпрепарату, а не торгову марку.

Про це повідомила директор Департаменту з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги Мінохоронздоров’я Тетяна Донченко, повідомляє Національне радіо.

За її словами, таку норму запроваджено з тим, аби лікарі чи представники фармацевтичного бізнесу були позбавлені можливості приховано рекламувати певні торговельні назви медпрепаратів.

«Лікар має написати у рецепті назву діючої речовини латиною і те, як приймати препарат. Потім в аптечному закладі провізор повідомляє про наявність повного асортименту лікарських засобів із цією діючою речовиною. Пацієнт має обирати», – пояснила посадовець.

На її переконання, практика виписування рецептів лише за міжнародними непатентованими нормами піде на користь пацієнтам і жодним чином не позначиться на якості медичного обслуговування.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.