Коротко

nus.in.ua, 3 січня 2014, 03:52
0
360
Роздрукувати
Коротко

З третього січня стартує реєстрація на ЗНО-2014.

До репетиторів вже влаштовуються черги випускників.

Здебільшого свої послуги пропонують практикуючі вчителі або викладачі університетів. Найпопулярніший напрямок – українська мова та література.

Репетитори кажуть за додатковими знаннями в основному звертаються випускники загальноосвітніх шкіл, де не мають змоги справді ґрунтовно вивчати шкільну програму.

Цьогоріч ціни на репетиторство зросли на 10-20 відсотків. Найдорожче обійдеться підготовка з української та іноземних мов.

 * * *

МНСники подбають про безпечні літургії. Щоб у церквах не спалахували пожежі під час Різдвяних служб, – інспектують усі храми області.

Дерев’яних церков на Львівщині – майже півсотні – і саме вони найуразливіші до полум’я. З 2000 року на Львівщині згоріло більше 10 дерев’яних храмів.

* * *

З 31 грудня лікарі виписуватимуть рецепти, в яких буде зазначено лише діючу речовину медпрепарату, а не торгову марку.

Про це повідомила директор Департаменту з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги Мінохоронздоров’я Тетяна Донченко, повідомляє Національне радіо.

За її словами, таку норму запроваджено з тим, аби лікарі чи представники фармацевтичного бізнесу були позбавлені можливості приховано рекламувати певні торговельні назви медпрепаратів.

«Лікар має написати у рецепті назву діючої речовини латиною і те, як приймати препарат. Потім в аптечному закладі провізор повідомляє про наявність повного асортименту лікарських засобів із цією діючою речовиною. Пацієнт має обирати», – пояснила посадовець.

На її переконання, практика виписування рецептів лише за міжнародними непатентованими нормами піде на користь пацієнтам і жодним чином не позначиться на якості медичного обслуговування.

ТЕГИ: газета, №5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама