Новини Золочівщини
02:23, 23 червня 2014
1191
7

Як ознайомитися зі своїми персональними даними в пенсійному фонді?

Як ознайомитися зі своїми  персональними даними в пенсійному  фонді?
Admin
Фото: НУС

Пенсійний фонд України, як орган виконавчої влади, забезпечує реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення та збору, ведення персоніфікованого обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Відповідно до пункту 7 статті 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» Пенсійний фонд України – орган, уповноважений відповідно до цього Закону вести реєстр застрахованих осіб Державного реєстру та виконувати інші функції, передбачені законом. Згідно з частиною 12 статті 20 Закону реєстр застрахованих осіб – автоматизований банк відомостей, створений для ведення єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають загальнообов‘язковому державному соціальному страхуванню відповідно до закону.

Відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про захист персональних даних», власником чи розпорядником персональних даних можуть бути підприємства, установи і організації усіх форм власності, органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні особи – підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.

Пенсійний фонд та його територіальні органи, на вимогу застрахованих осіб надають інформацію, що міститься на персональних облікових картках у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Для цього застрахованій особі необхідно особисто звернутися в регіональне управління з документом, який посвідчує особу, довідкою податкових органів про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтвом про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Відділ надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (7)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.