Перші перемоги олімпійського тижня

nus.in.ua, 23 червня 2014, 01:39
0
848
Роздрукувати

У п‘ятницю, 13 червня, у  Золочеві в оновленій центральній частині міста розпочали Олімпійський тиждень, який триватиме до 23 червня (Міжнародний Олімпійський день).  Організаторами цього заходу виступили відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту (Ольга Климук), Золочівська ДЮСШ (Борис Лісовик), міський центр «Спорт для всіх» (Наталія Матвійчук), Золочівський осередок з кіокушинкай карате (Володимир Красносельський) та Золочівська міська рада (Ігор Гриньків), яка виступила спонсором цього заходу. На дистанції 500 м у віковій категорії «2002 р. н. і молодші» серед дівчат першою прибігла Софія Оліярчук з результатом 1 хв. 38  сек. На одну секунду пізніше – Настя Ковалик, і третьою – Марія Заброцька. У хлопців результати такі:  І місце –  Владислав Магулко (1 хв. 40 сек.), 2 місце – Ярослав Винник, і третє – Ярослав Гриневич. У віковій категорії «2000-2001 р. н.» серед дівчат першість здобула Мар‘яна Леськів (1 хв. 24 сек.), друге – Соломія Борух, третє – Аня Янчук. Серед хлопців:  І місце – у Ярослава Гуменюка (1 хв. 18 сек.), ІІ – у Петра Барана, ІІІ – у Павла Кашалаби. У категорії «1999-1998 р. н.» серед дівчат  перше місце здобула Вероніка Кучмінська (1 хв. 49 сек.), друге Аня Кусень, серед хлопців:  І місце – Павло Мелех (1 хв. сек.), ІІ місце – Павло Пісцо і третє – Роман Лущишин. У категорії «1997 р. і старші» першість здобула Ірина Цісельська (1 хв. 33 сек.), друге – Наталія Матвійчук, серед хлопців у цій категорії у дистанції 1000 м переміг Володимир Наливайко (2 хв. 35 сек.), друге місце зайняв Віталій Шифан, і третє – Іван Конюх. Провели змагання тренери Золочівської ДЮСШ Петро Черниш та Юлія Вархоляк. Юних спортсменів потішили своїми танцями вихованці ДНЗ № 4 «Малятко».

Переможців вітали заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький та заступник міського голови Золочева Олег Сидорович.

 * * *

Відбулись ігри першості Золочівської ДЮСШ з міні-футболу серед учнів різних вікових груп. Готували  юних футболістів тренери відділення футболу Золочівської ДЮСШ Володимир Цвігун,  Ігор Токар, Ярослав Завальнюк та Микола Трофимчук. Як розповів нам головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Стельмах, у віковій групі «2005–2006 р. н.» першість здобула команда № 1, яку нагородили кубком, ІІ місце – команда № 2, ІІІ місце – команда № 3.

У віковій групі «2003–2004 р. н.» І місце здобула команда № 1 (2003 р. н.), ІІ місце – команда № 1 (2004 р. н.), ІІІ місце – команда № 2 (2004 р. н.), 4 місце – команда № 2 (2004 р. н.).

У віковій групі «2002–2001 р. н.» перемогла команда № 2 , ІІ місце зайняла команда № 1 та ІІІ місце – команда № 3.

Команди нагороджені грамотами райдержадміністрації. Кращим гравцем першості визнана єдина дівчина–футболіст Іванка Павлик, якій вручили футбольні бутси – подарунок від золочівського футболіста Василя Коропецького, вихованця відділення футболу Золочівської ДЮСШ. Також кращим гравцем вікової групи 2004 р. н. визнали Данила Савчука, якому також вручили подарунок.

 Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: спорт, газета, 29 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама