Про районний фотоконкурс «Молоде обличчя України»

nus.in.ua, 9 червня 2014, 01:25
0
498
Роздрукувати
Про районний фотоконкурс   «Молоде обличчя України»

У рамках святкування Дня молоді, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації з 3 по 29 червня 2014 року у Золочівському районі проводиться районний фотоконкурс «Молоде обличчя України».

Вимоги до проведення фотоконкурсу.

1. У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.

2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:               «Молодь і держава»,       «Професії молодих», «Талановита молодь України»             «Українське студентство», «Дозвілля молоді», «Вибір молоді – здоров’я», «Всі різні – всі рівні», «Нас єднає Україна».

3. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.

Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

4. Для участі у конкурсі автор фоторобіт надсилає на електронну адресу: zmsport@ukr.net свої роботи та контактні дані (електронна адреса, довідка про учасника, контактний телефон) або подає індивідуально до відділу молоді та спорту чи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації за адресою: м. Золочів, вул. Чорновола, 3, каб. 204, 316.

 5. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує наркоманію, вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, які пропагують релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту.

6. До фотографій можна добавляти коментар автора (проза, вірш тощо).

7. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання будь-коли їх фоторобіт у матеріалах соціальної реклами. Авторські права зберігаються за учасником конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.
 

ТЕГИ: конкурс, фотоконкурс, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама