Новини Золочівщини
01:02, 02 червня 2014
1302
0

Відновлено освітлення пішохідного моста на станції "Злочів"

Відновлено освітлення пішохідного моста на станції
Admin
Фото: НУС

На адресу редакції нашої газети надійшло колективне звернення-подяка мешканців села Вороняки за відновлення освітлення пішохідного моста на станції «Злочів» Львівської залізниці. Зокрема, у зверненні йдеться: «Ще наприкінці 90-х рр. з опор освітлення пішохідного моста демонтували світильники та до даного часу міст був неосвітлений. До недавнього часу на наші скарги в різні інстанції ніхто не реагував. І лише зараз за підтримки нашого міського голови Львівська залізниця відновила освітлення моста. Складаємо щиру подяку всім, хто долучилися до цієї вкрай потрібної справи, зокрема, начальнику Львівської залізниці Богдану Піху, міському голові Золочева Ігорю Гриньківу, старшому електромеханіку золочівського району контактної електромережі Володимиру Білю.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочева: «Питання освітлення пішохідного моста є важливим не так для пасажирів залізниці, як для мешканців села Вороняки, чиї будинки безпосередньо прилеглі до залізничної станції. Абсолютно розділяю тривоги людей і підтримую їх, оскільки я та члени моєї сім'ї також користуємось цим пішохідним переходом через залізничне полотно. У 2013 році ми засвітили багато нових вулиць у нашому місті. Приємно, що керівник Львівської залізниці з розумінням віднісся до мого прохання та дав доручення освітити цей пішохідний перехід. Це ще одна освітлена ділянка території нашого міста. А найголовніше – це зручність та безпека наших мешканців».

Володимир Біль, старший електромеханік Золочівського району контактної електромережі: «На звернення міського голови швидко відреагувало начальник залізниці та вжив необхідних заходів щодо відновлення освітлення моста. Ми встановили 5 прожекторів ЖО 250. Один прожектор встановили внизу від станції «Злочів» для того, щоб міст був освітлений зі всіх боків. Відтепер жителі прилеглих будинків можуть спокійно повертатись ввечері додому».

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.