Вчились розв'язувати конфлікти

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:42
0
504
Роздрукувати
Вчились розв'язувати конфлікти

З нагоди Міжнародного дня сім‘ї у ЗОШ № 3 м. Золочева фахівці із соціальної роботи провели груповий захід на тему: «Моя ідеальна сім‘я», під час якого читали лекцію, провели бесіду з елементами тренінгу, у міні-групах створювали колаж «Моя сім‘я», а також робити вправу «Дерево асоціацій». Учні брали активну участь, висловлювали своє бачення сучасної сім‘ї. Захід мав на меті сприяти зміцненню взаєморозуміння між підлітками, розвивати навички розв‘язання конфліктних ситуацій.

У ЗОШ № 1 фахівці провели захід на тему: «Конфлікти у школі», на якому обговорювали схеми запобігання конфліктам. Цікавими були виступи учнів, у яких виникали конфліктні ситуації з однолітками та вчителями, після яких вдалось сформувати у підлітків усвідомлення важливості власної відповідальної поведінки.

Ольга ЛЕГОЦЬКА,
фахівець із соціальної роботи ЗРЦСССДМ

ТЕГИ: Золочів, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама