0

Кубок району здобули Футболісти "Княжих ланів"

Кубок району здобули  Футболісти
Admin

Непримиренні суперники ФК «Княжі лани» (Скварява/Княже) та ФК «Промінь» (Гончарівка) у черговий раз зустрілися у фінальному матчі Кубка Золочівського району з футболу, який відбувся у неділю 18 травня 2014 року на стадіоні «Сокіл» у Золочеві.

З перших хвилин матчу активнішими були гравці «Променя». Однак, їм двічі не вдалося завершити штурм воріт суперника голом. Надійно захищав ворота «Княжих ланів» Назар Плотиця.

У другому таймі ініціативу перехопили футболісти «Княжих ланів». На 62 хвилині матчу Григорій Фамуляк, скориставшись прострілом у штрафний майданчик Василя Коропецького, випередив оборонців «Променя» і відкрив рахунок.

Спроба «Променя» відігратись після пропущеного м‘яча не вдалась. Бо вже на 69 хвилині матчу після швидкої контратаки Андрій Починок ударом в кут воріт подвоїв результат. Складалось враження, що матч так і завершиться з рахунком 2:0.

Проте в одній із атак «Променя» захисники «Княжих ланів» не зуміли протистояти Андрію Мартинюку без порушення правил у карному майданчику. І в результаті – пенальті, котре чітко реалізував сам постраждалий. Рахунок став 2:1.

На останніх хвилинах «Промінь» мав ще одну можливість відзначитися і перевести матч у додатковий час. Але з ударом Віталія Данчука із близької відстані успішно впорався воротар «Княжих ланів».

Отож, перемігши у фінальному матчі з рахунком 2:1, ФК «Княжі лани» став володарем кубка Золочівського району з футболу 2014 року.