Новини Золочівщини
02:40, 09 тра 2014
1207
0

Сьогодні духовність світу б'ється в Україні

Сьогодні духовність  світу б'ється в Україні
Admin
Фото: НУС

Здавалось, що після таких поневірянь, які довелось пережити впродовж останніх чотирьох років цій жінці, піднятись їй буде неможливо. Багато хто пророкував їй «політичну пенсію». Але вона здолала все і піднялась над усіма незгодами власного життя, слабкістю організму і тепер сильна, мужня, терпелива, невтомна веде активну боротьбу за єдність України, за мир в Україні, за майбутнє України. Знайомтесь: кандидат у президенти України Юлія Володимирівна Тимошенко, найвідважніша жінка з поміж усіх чоловіків в Україні.

У п‘ятницю, 2 травня, наше місто відвідала кандидат у президенти України Юлія Володимирівна Тимошенко у рамках передвиборчої агітації. На Вічевій площі лідера ВО «Батьківщина» зустрічали депутат-мажоритарник Лідія Котеляк, голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, голова РОВО «Батьківщина» Станіслав Федина та дуже багато виборців Золочівщини і не тільки. Перед тим, як звернутися до виборців, Юлія Володимирівна поклала квіти до пам’ятника будителю Галичини отцю Маркіяну Шашкевичу. ….

Під час віче, вшановуючи героїв Небесної сотні, тих, хто пропав безвісти, усіх, хто твердо стояв на Майдані, Юлія Тимошенко дякувала українцям за те, що повстали проти режиму: «Світ не вірив, що саме українці голими руками, з дерев‘яними щитами, практично обеззброєні зможуть звалити цей режим». А також за те, що вивели її з в'язниці.

Вона наголосила, що сьогодні духовність світу б'ється в Україні, а кремлівський господар Путін зрозумів, що наступним режимом, який впаде буде його режим. «Америка та Європейський Союз застосували до Путіна найсильніші санкції, які тільки можна, але вони нам здаються заслабкими. Вони пішли далі і перекрили практично роботу банківської системи Росії, але нам це здається заслабким, і тому можу вам зараз чітко сказати, що не Америка чи Європа закінчать режим Путіна. Режим Путіна закінчить український народ, українська нація,» – сказала Юлія Тимошенко і висловила впевненість у тому, що Україна буде міняти світ. Також вона закликала золочів‘ян дуже детально, глибоко і мудро розібратися у всіх процесах, які сьогодні відбуваються в політиці, та долучитися до «Руху опору», що розпочав свою роботу в Україні. Зокрема, запросила усіх людей, хто має досвід бойових дій, в тому числі, у гарячих точках та миротворчих місіях. Ці добровольці, за словами Тимошенко, звільнили Маріуполь без жодної краплі крові. «За півдня після мого звернення більше 1 000 людей визначилися, що йдуть захищати країну», – зауважила кандидат.

Окрім цього, Юлія Володимирівна звернулася з проханням допомогти їй організувати агітаційну кампанію, адже сама не зможе об’їхати всі населені пункти, а до візуальної реклами вона вирішила не вдаватися: «Всюди одні бігборди, білморди…» Нинішні вибори плакатами виграти неможливо. Також політик розповіла, що звернулася до інших кандидатів з пропозицією організувати дебати. «Любих друзів-2 без дебатів не можна обирати,» – наголосила Тимошенко.

На завершення Юлія Тимошенко оголосила, що першим її указом у разі перемоги на президентських виборах буде Указ про нагородженням званням Героїв України патріотів з «Небесної сотні», тих, хто загинув під час Революції гідності та поклав життя за Україну під час захисту східних кордонів країни.

Юлія Володимирівна поспішала до Львова, де цього дня відбувався молодіжний форум «Схід та Захід разом». На Форум приїхала молодь з Донеччини, Луганщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Волині, Києва. Кульмінацією заходу стало розгортання найбільшого у світі синьо-жовтого стягу розміром 60х40 метрів. Цю подію занесено у Книгу рекордів Гіннеса України.

На півгодинній прес-конференції у Львові Ю. Тимошенко сказала: «Я вибачаюся перед кожним українцем, що не змогла вберегти від брехні. Мені дуже шкода, що десять років тому я вела переговори з ворогами народу, йшла на якісь компромісні рішення, зберігала єдність країни. Тоді пристала на пропозиції Ющенка – йшла на переговори з власниками нашої країни, олігархічними кланами. Я допустилася цієї помилки…»

Юлія Володимирівна зазначила, що своєї кандидатури на користь іншого кандидата не зніме, а якщо програє вибори, поразку прийме з гідністю. «Рейтинги та перемоги не є такими цінними, як та правда, якої нам бракувало останні 23 роки. Я отримала певну свободу і можу казати правду. Крім мене на президентські вибори йдуть Ольга Богомолець, Анатолій Гриценко, які не є представниками олігархії. Можете голосувати за них. А я хочу донести до України правду, а не виграти вибори. По Україні пішли «шептуни», які говорять, що по стану здоров'я не можу працювати. Кажу: не дочекаєтеся. Таких подарунків я їм не зроблю,» – наголосила політик.

Кандидат у президенти України Юлія Тимошенко перервала свій візит на Львівщині у зв‘язку з подіями в Одесі. У п'ятницю пізно увечері Ю. Тимошенко прибула до Одеси, де відвідала людей, постраждалих під час терористичної акції в Одесі, влаштованої спецслужбами Кремля.

«Ескалація насильства з боку так званих сепаратистів в Одесі – це результат послідовної роботи Кремля з впровадження в Україні «югославського сценарію,» – йдеться у заяві лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. «Росія розгортає в Україні справжню громадянську війну, як це свого часу було зроблено на Балканах. Українців планують зіштовхнути на ґрунті штучно роздмуханих протиріч, а потім скористатися ситуацією і розшматувати нашу з вами країну.»

Кандидат в президенти України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає громадян максимально уникати масових акцій, аби позбавити Росію можливості влаштовувати провокації та терористичні акти для дестабілізації ситуації в Україні, а українських політиків – враховувати цю обставину під час своєї політичної діяльності.

Вона закликала громадян не піддаватися на провокації, а правоохоронні органи – сумлінно і чесно виконувати свою роботу з захисту громадян. Кандидат в президенти України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що запорукою подолання усіх зовнішніх ризиків для територіальної цілісності України є єдність українського народу.

За словами Тимошенко, сьогодні в Русі опору представлені добровольці практично з усіх регіонів нашої держави – від Криму до Луганська, від Ужгорода до Києва. Це свідчить про те, що незалежно від того як ми ставимось до побудови нашого майбутнього (можливо хтось бачив більш близькі стосунки з Росією, інші – більш близькі стосунки з ЄС), але коли на наш кордон прийшла війна – всі сьогодні єдині.

Лідер партії «Батьківщина» вважає, що зараз особливо небезпечною є прихована агресія Росії, коли її спецслужби намагаються спровокувати внутрішнє протистояння між українцями з різними політичними поглядами.

В ніч на 6 травня кандидат у президенти України Юлія Тимошенко отримала офіційне повідомлення Служби безпеки України про організацію проти неї терористичного акту.

При цьому силовики вважають, що загроза виходить від проросійських сил, оскільки відома жорстка позиція Юлії Володимирівни щодо питання, пов'язаного з російською агресією і з тим, що витворяють спеціальні підрозділи на території України. Не виключено, що це є частиною плану по розхитуванню ситуації в Україні, спрямованою на зрив виборів президента України.

Ще одним дуже неприємним є факт підпалу в ніч на 6 травна офісу Львівської обласної організації ВО «Батьківщина». У результаті підпалу частково знищено майно офісу. «Зараз на місці події ведеться слідство. Очевидно, що ці провокації відбуваються напередодні 9 травня.

«Потрібно зберігати спокій, холодний розум та докластися до збереження миру і правопорядку у місті та області,» – зазначила народний депутат Лідія Котеляк.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.