Новини Золочівщини
02:55, 25 квітня 2014
889
0

За допитливими – майбутнє

За допитливими – майбутнє
Admin
Фото: НУС

Уже традиційним стало проведення інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед шкіл Золочівського району. Це не лише можливість продемонструвати учасникам знання з предметів шкільної програми, а й перевірити логічне мислення, свою кмітливість та, звичайно, відкрити у собі справжнього інтелектуала.

Ця гра є особливо важливою у колі ліцеїстів, адже об'єднує довкола себе учасників різного віку. Їхнє завдання полягає не лише в участі, а й у продовженні традиції перемоги, яку залишали попередники команди «Гладіолус» 13 разів поспіль. Щороку це великі хвилювання, довга і наполеглива підготовка, створення єдиної команди, ретельний добір учасників – кращих із кращих ліцейних розумників. Усе це для того, аби гідно представити ліцей у великій грі і відстояти честь команди.

Цьогоріч боротьба за головний приз – сову, символ мудрості, була особливо запеклою. Участь у великій грі взяло вісім команд із районних шкіл, зокрема, й команда Золочівського економічного ліцею, яку представляли капітан команди Ю. Воронкевич та гравці І. Карчава, С. Кулішко, Н. Ліщук, А. Левкун, С. Ханачівська, К. Бокшо, І. Рип'янчин. Усього було зіграно п'ять етапів, один з яких – битва капітанів. В останньому турі команда ЗЕЛ практично йшла нога в ногу з командою Колтівської загальноосвітньої школи. І все ж журі, яке очолював І. І. Божаківський, віддало команді «Гладіолус» бажану перемогу (з відривом в один бал).

Приємно усвідомлювати, що гра «Що? Де? Коли?» не перестає гуртувати довкола себе нове покоління ліцеїстів і створює всі умови для їх інтелектуального розвитку. А за допитливими – майбутнє!

Соломія КУЛІШКО,
ліцеїстка групи Е-3

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.