Новини Золочівщини
10:44, 03 квітня 2014
1001
0

«Дейлі Стар» про Золочівську зош І-ІІІ ст. № 4

«Дейлі Стар» про  Золочівську зош І-ІІІ ст. № 4
Admin
Фото: НУС

Учитель з нашого регіону, що був евакуйований з України

                                 автор Деніс Річардсон

газета «Дейлі стар»

8 березня, 2014
 

Випускник коледжу Хартвік 2012 року, котрий вступив у Корпус Миру США є серед волонтерів нещодавно евакуйованих з України.

Брендан Кахіл, 23-х річний юнак, що проживає у містечку Аірмонт поблизу Нью-Йорка, сказав, що він з нетерпінням чекає свого повернення до України, щоб викладати англійську мову в середній школі в Золочеві, місті, яке зовсім не схоже на нашу Онеонту.

І хоч він зараз перебуває в Нью-Йорку, він продовжує працювати і залишається на зв’язку з Україною через соціальні мережі та інші засоби зв’язку.

«Я, разом з багатьма волонтерами Корпусу Миру, активно продовжую співпрацювати з нашими українськими школами та організаціями, працюючи над різними проектами. Тобто продовжую роботу, розпочату перед від’їздом», – сказав Кахіл в інтерв’ю. Тож, хоч ми фізично зараз є за межами України, наша робота продовжується через так званий «Віртуальний Корпус Миру».

Я також налагоджую контакти з українськими організаціями в Америці, пропоную їм посильну допомогу, а також в школах я роблю презентації про Україну, – каже Брендан, – та найважливішим є те, що я не перериваю зв’язку з моїми українськими учнями і продовжую виконувати місію Корпусу Миру в Україні.»

Кахіл не зміг коментувати політичну ситуацію в Україні, бо політика Корпусу Миру не дозволяє цього робити, це не є політична організація. Та все ж він хоче, щоб американці знали, що Україна – це не просто назва у рядку новин, і що він не зустрічав людей більш привітних і працьовитих, ніж в Україні.

«Це дуже добрі, дуже люблячі, дуже відкриті люди,» – каже Кахіл.

У зв’язку з напруженою політичною ситуацією, волонтери Корпусу Миру були евакуйовані у України 24 лютого.

Корпус Миру в Америці та в Україні слідкують за ситуацією в країні, і волонтери повернуться, як тільки це стане можливим.

«Я зараз досить добре володію українською мовою,» – сказав в інтерв’ю Б. Кахіл, котрий вивчав у школі французьку, як іноземну. Брендан Кахіл викладає англійську мову для учнів 4-х – 11-х класів у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, в котрій навчається 270 учнів. «Цими днями я, разом з іншим волонтером з Каліфорнії і двома українськими студентами з Києва та Харкова, закінчили подання заявки на грант для літнього англомовного табору, де навчатимуть навиків волонтерства. Робота над планами для табору, який називається «Кактус», проводилася через комп’ютерні відеоконференції через три часові пояси з чотирьох різних міст,» – розповів Брендан.

Б. Кахіл сказав, що вступаючи до Корпусу Миру, він мав на меті досягнення трьох цілей: навчати, подорожувати і допомагати іншим людям. У своїй заяві на запитання, де б він хотів працювати, він зазначив: «Будь-де,» – і в день свого випуску, у травні 2012 року, він дізнався, що його місцем служби буде Україна.

 

«Це було велике благословення,» – сказав Кахіл, котрий склав присягу служити у Корпусі Миру протягом двох років і почав працювати учителем у грудні 2012. «Учительська праця та проживання в Україні зробили мене сильнішим. Я навчився бути набагато терплячішим. Також дізнався, що є культурні відмінності у визначенні успіху проекту. Мій досвід, здобутий в Україні, звичайно, буде впливати на те, як я буду навчати і що я буду думати про світ протягом свого життя.»

Наталія БЛІЩ,
учитель англійської мови Золочівської ЗОШ № 4

На фото: Б. Кахіл виступає під час святкування ювілею ЗОШ № 4

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.