Новини Золочівщини
02:27, 02 квітня 2014
1020
0

Символ незламного духу

Символ незламного духу
Admin
Фото: НУС

25 березня 2014 року на площі Незалежності відбулося віче-реквієм з вшанування пам'яті видатного політичного діяча української держави, публіциста, літературного критика, шістдесятника В'ячеслава Чорновола – 15 річниця з дня трагічної загибелі. В цей день 15 років тому в автомобільній аварії під Борисполем загинув В’ячеслав Чорновіл – активний діяч руху опору проти русифікації України, політв’язень, голова Львівської обласної ради першого демократичного скликання.

Розпочалося віче з покладання вінків до підніжжя пам’ятника В. Чорновола. У заході взяли участь керівництво району, представники політичних партій та громадських організацій, молодь, громадськість.

В’ячеслав Чорновіл був людиною європейського світогляду та незламних переконань. В’ячеслав Чорновіл загинув в дорозі, на шляху до тієї України, за яку він в мордовських таборах розплачувався здоров’ям, а на Бориспільській трасі заплатив життям. Чорновіл – це уособлення незламного духу. І дай Боже, щоб світла пам’ять цього Великого Українця завжди жила в наших серцях і надихала до нових звершень.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.