Охоронятимуть нерест риби

nus.in.ua, 28 березня 2014, 23:03
0
808
Роздрукувати
Охоронятимуть нерест риби

правління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області видало наказ 21.03. 2014 року № 55 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2014 році», згідно з яким квітень, травень, червень цього року оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня.

Як виняток, дозволено любительське рибальство: Золочівське водосховище на вул. Шевченка в м. Золочів – вздовж дамби та 300 м від дамби північного берега і ставок у міському парку «Здоров'я» (м. Золочів) – вздовж дамби та 100 м від дамби західного берега.

У всіх інших водоймах (частинах водойм), в тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони) не перелічених в цьому наказі – будь-яке рибальство заборонено.

Вилов риби в нерестовий період дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках, згідно з п. 3 цього наказу.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, а також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

ТЕГИ: нерест, риба, газета, №17
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама