Новини Золочівщини
23:03, 28 березня 2014
1342
0

Охоронятимуть нерест риби

Охоронятимуть нерест риби
Admin
Фото: НУС

правління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області видало наказ 21.03. 2014 року № 55 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2014 році», згідно з яким квітень, травень, червень цього року оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня.

Як виняток, дозволено любительське рибальство: Золочівське водосховище на вул. Шевченка в м. Золочів – вздовж дамби та 300 м від дамби північного берега і ставок у міському парку «Здоров'я» (м. Золочів) – вздовж дамби та 100 м від дамби західного берега.

У всіх інших водоймах (частинах водойм), в тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони) не перелічених в цьому наказі – будь-яке рибальство заборонено.

Вилов риби в нерестовий період дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках, згідно з п. 3 цього наказу.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, а також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.