Повідомлення

nus.in.ua, 20 лютого 2019, 17:27
0
10
Роздрукувати
Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Золочівська міська рада Львівської області повідомляє, що відповідно до протоколу від 20.02.2019р. засідання  постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики та рішень сесії Золочівської міської ради Львівської області від 18.12.2018р. № 1618 «Про затвердження плану  діяльності Золочівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», від 12.02.2019р. № 1716 «Про внесення змін та доповнень в план діяльності Золочівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», розпочато обговорення проекту регуляторного акту «Про внесення змін та доповнень  в «Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Золочева».

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повну версію регуляторного акту розміщено у розділі «Аналіз регуляторного впливу» на офіційній веб - сторінці Золочівської міської ради Львівської області, що за адресою: https://zlmr.gov.ua

Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради і аналізу регуляторного впливу приймаються протягом 1 місяця від часу їх опублікування в часописі «Наша Українська Справа» та/або розміщення на своїй офіційній веб - сторінці у мережі Інтернет.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради і аналізу регуляторного впливу приймаються Золочівською міською радою Львівської області в письмовій формі: поштова адреса: 80700, Львівська область,  м. Золочів, вул. Шашкевича М., 22, електронна пошта за адресою: mail@zlmr.gov.ua.

Проведення громадських слухань відбудеться 25 березня 2019 року, о 9-30 год., м. Золочів, вул. Шашкевича М., 22, приміщення сесійної зали міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама