У "ЛЕВОВІЙ ВЕЖІ" зимуватимуть під новим дахом

nus.in.ua, 23 листопада 2018, 17:38
0
28
Роздрукувати
У

Мешканці ще одного ОСББ «Левова вежа» на вулиці Шашкевича № 29 зимуватимуть уже під новим дахом.
Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Житловий фонд міста знаходиться частково на утриманні ОСББ, частково – комунального підприємства. Що стосується технічного стану будинків, то в основному стан покрівель незадовільний. У цьому будинку на вулиці Шашкевича, № 29 покрівля була в незадовільному, аварійному стані. Після обстеження технічного стану покрівлі будинку експертом, кандидатом технічних наук Ігорем Івановичем Кархутом, стало зрозуміло, що ця покрівля потребує негайного ремонту, бо є загроза її обвалу. У нас в Золочівській міській раді діє програма підтримки ОСББ, коли спільно коштами мешканців і міського бюджету вдається вирішувати проблеми. Завдяки тому, що депутати міської ради поставились до цієї проблеми з розумінням, проголосували за виділення коштів на ремонт аварійної покрівлі цього будинку, а самі мешканці назбирали досить велику суму (а живе у цьому будинку, хочу наголосити, тільки шість сімей) сьогодні уже немає переживань, що під великим снігом цей дах впаде, оскільки проведено капітальний ремонт цієї покрівлі з заміною дерев‘яних конструкцій
Від імені мешканців слова вдячності висловив голова правлінн ОСББ «Левова вежа» Володимир Процишин:
– Мешканці нашого будинку щиро вдячні міському голові Золочева Ігорю Михайловичу Гриньківу, заступнику міського голови Богдану Вололимировичу Рибасі, інженеру-будівельнику Тарасу Івановичу Куйбіду, генпідряднику Василю Івановичу Кривуцькому, бригаді майстрів, які швидко і якісно провели капітальний ремонт покрівлі нашого будинку. Це фахівці, які чесно працюють і віддані своїй справі. Нехай Господь віддячить їм сторицею за добрі справи, людяність, доброзичливе ставлення до людей.  

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама