Будівництво майданчиків під сміттєві контейнери на завершальній стадії

nus.in.ua, 9 серпня 2018, 15:59
1
381
Роздрукувати
Будівництво майданчиків під сміттєві контейнери на завершальній стадії

1 липня 2017 року набрав чинності ДСТУ 8476:2015 «Контейнери для побутових відходів. Загальні технічні вимоги», який було розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства України. Відповідно до статті 35-1 Закону України «Про відходи» біля житлових будинків, громадських, виробничих, складських та інших споруд передбачаються будівництво та облаштування контейнерних майданчиків для роздільного збирання і зберігання побутових відходів, урн для побутових відходів.
У Золочеві будівництво майданчиків для сміттєвих контейнерів вже на завершальній стадії. Реалізовується цей проект з благоустрою нашого міста завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, що його кожного року проводить Львівська обласна рада.
Детальніше розповідає Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Громада міста Золочева, яка вболіває за екологічну ситуацію в місті, неодноразово зверталася до Золочівської міської ради з проханням облаштувати контейнерні майданчики. Люди не можуть самостійно вирішити проблему відсутності спеціально облаштованих контейнерних майданчиків для збору сміття. Проте їхня ініціатива є також дуже важливою. Проектом передбачено будівництво 9 контейнерних майданчиків із огорожею та гідроізоляційною плівкою, що  суттєво вплине не лише на естетичний вигляд, а також санітарний стан міської території, підвищить безпеку і продуктивність праці при збиранні та вивезенні сміттєвозами побутових відходів і відходів як вторинної сировини. Новозбудовані контейнерні майданчики вміщуватимуть по 4 контейнери та огороджені з трьох сторін металевою огорожею висотою у 1,7 м, з під’їзним пандусом, а головне – під бруківкою по всій площині майданчика влаштовано гідроізоляційну плівку, яка захищатиме ґрунт від просочування рідких речовин з побутових відходів. Огорожа захищатиме територію міста від розповсюдження вітром легких ТПВ, зокрема поліетиленових та паперових пакетів. Сміттєвий майданчик в подальшому не буде потребувати витрат на його утримання. Окрім того, Золочівська міська рада працює над розробленням та впровадженням стратегії із роздільного збору та сортування твердих побутових відходів. Це буде одним із наступних наших кроків. Переконаний, що більшість золочів‘ян свідомо поставляться до такої ініціативи та сортуватимуть відходи вже на первинному рівні, тобто в своїх оселях.
Леся ГОРГОТА 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
MychaelPourf — 22 серпня 2018 21:00
????? ???? ????????? ????? ???????? ??????? ????? Kino-Torrent ?????? PRO ??? ??????, ??????? ? ??????????? ? ????? ????????? - ???????? ? ??????????. ????????? ? ??? ???????. ??????? ????? ?? ????? ??????. ?????????? ??????? ????? ? ???? ?????? ? ???????????. ??????? ??????????: "???: ?????? ???????" "?????!" "Mamma Mia! 2" ??????? Kino-Torrent ?????? ???????? ????? ? ??? ?????: KinoTorrentSetup ??????? Kino-Torrent ?????? PRO (Nulled) ????? ?????: KinoTorrentPro

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама