Будівельні роботи на полігоні ТПВ

nus.in.ua, 4 грудня 2015, 11:56
0
452
Роздрукувати
Будівельні роботи на полігоні ТПВ

28 листопада 2015 року перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський відвідав м. Золочів, зокрема ознайомився із ходом будівельних робіт на полігоні твердих побутових відходів. Тут за рахунок коштів, які виділено Міністерством екології розпочато будівництво карт складування твердих побутових відходів з метою складання та захоронення залишків переробки ТПВ, які не підлягають сортуванню. Зараз ведуться активно земляні роботи, згодом будуть прокладені мати для ізоляції ґрунту від інфільтрації нечистот, які утворюються внаслідок тривалого зберігання захоронених відходів.
Вже більш як два роки на Золочівщині ефективно працює єдина в області сміттєсортувальна лінія, яку придбали за кошти приватного інвестора. Після сортування відбувається пресування і тюкування вторинної сировини та вивіз органіки на полігон ТПВ.

Як зазначив Ростислав Замлинський, цей сміттєсортувальний комплекс демонструє ефективний приклад державно-приватного партнерства, коли на проблему громади за запитом міської влади відгукнулись приватні інвестори. Золочів – єдине місто на Львівщині, де працює сміттєсортувальна лінія.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама