Новини Золочівщини
Ще більше роботи чекає нас попереду
![Ще більше роботи чекає нас попереду](/uploads/posts/2018-07/1531484968_na-sayt.jpg)
У Золочеві тривають будівельні роботи, прокладають тротуари та ремонтують вулиці. Про те, що і де роблять, розповідає заступник міського голови Золочева Богдан РИБАХА:
– Минулого тижня ми замощували алею біля площі Незалежності у Золочеві. Цього тижня прокладаємо тротуари на вулиці Кривоноса та на вулиці Шухевича з поворотом на вул. Львівську. Також в міру можливостей ремонтуємо дороги. Відтак цього тижня проведено поточний ремонт дороги з гравійно-щебеневим покриттям на вул. Польній та Польній-Бічній. Сьогодні проводимо капітальний ремонт асфальтно-дорожнього покриття на вулиці Січових Стрільців Бічній. Ця вулиця з‘єднує вулицю Січових Стрільців та вулицю Шашкевича і доволі тривалий період потребувала ремонту. Депутати змогли передбачити на всі ці потреби кошти у міському бюджеті. Ще більше роботи чекає нас попереду.
Леся ГОРГОТА
Фото автора
– Минулого тижня ми замощували алею біля площі Незалежності у Золочеві. Цього тижня прокладаємо тротуари на вулиці Кривоноса та на вулиці Шухевича з поворотом на вул. Львівську. Також в міру можливостей ремонтуємо дороги. Відтак цього тижня проведено поточний ремонт дороги з гравійно-щебеневим покриттям на вул. Польній та Польній-Бічній. Сьогодні проводимо капітальний ремонт асфальтно-дорожнього покриття на вулиці Січових Стрільців Бічній. Ця вулиця з‘єднує вулицю Січових Стрільців та вулицю Шашкевича і доволі тривалий період потребувала ремонту. Депутати змогли передбачити на всі ці потреби кошти у міському бюджеті. Ще більше роботи чекає нас попереду.
Леся ГОРГОТА
Фото автора