Юні золочів'яни – серед кращих

nus.in.ua, 5 червня 2018, 11:07
0
142
Роздрукувати
Юні золочів'яни – серед кращих

18 травня 2018 року відбулось щорічне нагородження переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів. Окрім того, нагороди та Подяки департаменту Львівської ОДА отримали наставники призерів олімпіад та конкурсів.
Із привітальним словом до обдарованої молоді, студентів та педагогів звернувся перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, подякував талановитим дітям та їх педагогам за працю і гідне представлення області на Всеукраїнському етапі олімпіад та конкурсів, зазначивши, що знання є скарбом, який неможливо забрати, а лише примножити.
Проректор  із наукової роботи Львівського національного університету ім. І. Франка, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський побажав юним переможцям подальших звершень, а також висловив упевненість, що майбутнє України – за освітою й наукою.
З особливою теплотою до учнівської та студентської молоді звернулася директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та вручила переможцям і призерам грамоти, грошові винагороди.
Серед нагороджених було троє дітей із Золочівщини: Вікторія Баран (Зозулівський НВК), Лілія Ковалик (Золочівський економічний ліцей) і Назар Перейма (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).
Бажаємо учням, студентам та педагогічним працівникам не зупинятися на досягнутому й надалі підкорювати нові вершини знань.
Наталія Ковалик,
учитель Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама