Ще один громадський простір

nus.in.ua, 23 квітня 2018, 13:57
0
399
Роздрукувати
Ще один громадський простір

Ще один громадський простір буде створено на вулиці Вокзальній. Це теж перемога золочів'ян у конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради. Тут буде збудовано футбольно-волейбольне поле як складову частини спортивно-оздоровчого комплексу.
Тарас КУЙБІДА, інженер-будівельник Золочівської міської ради:

– Спортивно-оздоровчий комплекс розташований у мікрорайоні «Вокзальний», що на околиці міста на межі із селом Вороняки. Мальовнича природа, чисте повітря вороняцьких гір, безпека і затишок створюють усі належні умов для організації дозвілля мешканців прилеглих вулиць (всього близько 1000 мешканців, з них – 60 дітей).
До складу комплексу входять три основні майданчики: дитячий ігровий, тренажерний та футбольно-волейбольний (що пропонується збудувати в рамках мікропроекту). Саме в спортивних та дитячих іграх дитина отримує унікальну можливість проявити власну активність, ліквідувати дефіцит рухів, реалізувати і затвердити себе, отримати масу радісних емоцій і переживань. Завдяки реалізації мікропроекту розпочне функціонувати перший трисекторний спортивно-оздоровчий комплекс у м. Золочеві під відкритим небом на свіжому повітрі.


Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама