Герої не вмирають

nus.in.ua, 2 березня 2018, 10:53
0
94
Роздрукувати
Герої не вмирають

«Герої не вмирають!» – саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів і дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а змістом їхнього життя.
Євромайдан. Це був початок волевиявлення народу. Люди втратили відчуття страху перед смертельною небезпекою. То був духовний прорив, то нетлінний подвиг в ім'я майбутнього, в ім'я всього, що зветься Європейською Україною.
За три місяці Україна прожила цілу історичну епоху. Справжні бої розгорталися на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, Майдані, в Маріїнському парку.
Небесна сотня – так назвали героїв. Вони своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дали шанс збудувати нову демократичну державу.
20 лютого, в районній бібліотеці для дітей відбувся історичний екскурс «Ми сотнею пішли на небо», організований бібліотекарями Н. Кобзар та Л. Гнип спільно із шкільним бібліотекарем Н. Петрик для учнів 9-А класу ЗОШ №1 (вчитель історії О. Рибка).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама