Новини Золочівщини
12:10, 16 лютого 2018
228
0

День безпечного інтернету в ліцеї

    7 лютого 2018 року в Золочівському економічному ліцеї серед учнів 8 та 9 класів було проведено веб-квест «Безпечний інтернет». Метою цього проекту було акцентувати увагу ліцеїстів на власній безпеці при спілкуванні в Інтернеті, сформувати правила етикету в мережі, виділити переваги та недоліки мережевих спільнот. Учні мали змогу поділитися на групи, вибравши одну із запропонованих ролей User, Surveyor (інспектор), Security і Historian. Ознайомившись із завданнями своєї ролі та вивчивши список ресурсів, ліцеїсти оформили звіти роботи у вигляді презентацій та буклетів. Після цього представили результати своєї роботи і поділилися набутими знаннями. Цього року у світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Крім цього, це запрошення для
День безпечного інтернету в ліцеї
Gazeta
Фото: НУС
7 лютого 2018 року в Золочівському економічному ліцеї серед учнів 8 та 9 класів було проведено веб-квест «Безпечний інтернет». Метою цього проекту було акцентувати увагу ліцеїстів на власній безпеці при спілкуванні в Інтернеті, сформувати правила етикету в мережі, виділити переваги та недоліки мережевих спільнот.
Учні мали змогу поділитися на групи, вибравши одну із запропонованих ролей User, Surveyor (інспектор), Security і Historian. Ознайомившись із завданнями своєї ролі та вивчивши список ресурсів, ліцеїсти оформили звіти роботи у вигляді презентацій та буклетів. Після цього представили результати своєї роботи і поділилися набутими знаннями.
Цього року у світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Крім цього, це запрошення для всіх до створення кращого Інтернету та ввічливого онлайнового спілкування.
Ольга Смолин,
учитель інформатики Золочівського економічного ліцею
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)