Новини Золочівщини
16:17, 01 лютого 2018
2056
9

Золочів'янин – переможець зонального чемпіонату України

    Золочів’янин Олександр Вільшанецький здобув перемогу на зональному чемпіонаті України з боксу у м. Чернівці. З 24 по 27 січня 2018 року Чернівцях відбувся зональний чемпіонат України західного регіону з боксу серед юнаків 2004–2005 років народження. У змаганнях взяли участь юні боксери Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Боксери змагались за право виступати у фіналі чемпіонату України, який відбудеться в м. Бердянську 12-15 лютого. – Вітаємо учня відділення боксу Золочівської ДЮСШ Олександра Вільшанецького, який у ваговій категорії 43 кг, перемігши достроково у трьох поєдинках став чемпіоном зонального чемпіонату України, – тішиться успіхами своїх вихованців директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик. – Бажаємо вдалого виступу на майбутньому чемпіонаті України. До змагань боксера
Золочів'янин – переможець зонального чемпіонату України
Gazeta
Фото: НУС
Золочів’янин Олександр Вільшанецький здобув перемогу на зональному чемпіонаті України з боксу у м. Чернівці.
З 24 по 27 січня 2018 року Чернівцях відбувся зональний чемпіонат України західного регіону з боксу серед юнаків 2004–2005 років народження. У змаганнях взяли участь юні боксери Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Боксери змагались за право виступати у фіналі чемпіонату України, який відбудеться в м. Бердянську 12-15 лютого.
– Вітаємо учня відділення боксу Золочівської ДЮСШ Олександра Вільшанецького, який у ваговій категорії 43 кг, перемігши достроково у трьох поєдинках став чемпіоном зонального чемпіонату України, – тішиться успіхами своїх вихованців директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик. – Бажаємо вдалого виступу на майбутньому чемпіонаті України. До змагань боксера готували тренери-викладачі спортивної школи Семен Брагін та Віктор Мізерний.
Дирекція та тренери з боксу щиро вдячні спонсорам за надану матеріальну допомогу.
Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (9)