Боксери змагались на новому рингу

nus.in.ua, 2 червня 2017, 16:42
0
166
Роздрукувати
Боксери змагались на новому рингу

24 травня 2017 р. на новому боксерському рингу відбулась першість відділення боксу Золочівської ДЮСШ, присвячена пам‘яті Героїв та Дню міста Золочева. У своїх вагових категоріях І місце посіли Андрій Васечко, Віталій Сивак, Ігор Леськів, Максим Красносельський, Віталій Наконечний, Богдан Мартинишин, Олег Пандус, Юрій Ходик, Святослав Гаврилів, Ігор Роблик, Павло Чернолевський, Ігор Попадюк. ІІ місце зайняли Юрій Гладчук, Артур Вівчар, Віталій Гладун, Святослав Дудін, Віталій Васечко, Михайло Карплюк, Павло Чорнолевський.
Усі переможці та призери змагань нагороджені дипломами Золочівської ДЮСШ. Нагородження проводили: голова громадської організацій шанувальників боксу Золочівщини Олександр Радовець, директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик, заступник директора спортивної школи Євген Завальнюк. Готувили боксерів до змагань тренери-викладачі відділення боксу ДЮСШ: Семен Брагін, Віктор Мізерний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама