Підсумок 2017 і перша перемога 2018

nus.in.ua, 18 січня 2018, 14:36
0
161
Роздрукувати
Підсумок 2017 і перша перемога 2018

Впродовж 15-17 грудня 2017 року та 10-11 січня 2018 року у Львові проходив черговий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули». Цей мистецький фестиваль 27 років традиційно запрошує  напередодні Новорічно-Різдвяних свят дітей та молодь зі всієї України до цікавого проведення творчого дозвілля.
У конкурсі взяли участь понад 400 учасників із Львівщини, Луганщини, Донеччини, Запоріжжя, Хмельниччини, Волині та Рівненщини. Серед них і фольклорний ансамбль «Древо» Золочівського ЦДЮТ, керівником якого є  Ольга Чепелюк.
12 січня 2018 року став першим днем у новому році, який приніс ансамблю «Древо» довгоочікувану та вагому перемогу – І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули».
Ця перемога – підсумок 2017 року. І водночас – перша перемога у 2018 році.
Ми віримо, що  новий 2018 рік буде таким же плідним для ансамблю «Древо», як і попередній 2017 рік, коли наші талановиті юні золочів‘яни здобули 7 перемог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама