Дослідження поховань періоду Першої світової війни

nus.in.ua, 21 квітня 2017, 16:12
0
206
Роздрукувати
Дослідження поховань періоду Першої світової війни

Нещодавно у  Золочеві побувала Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні Наташа Прах.
Під час зустрічі обговорили чимало питань, зокрема напрямки роботи у дослідженні поховань Першої світової війни.
Наташа ПРАХ, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні:
– Українці та словенці створять спільну комісію науковців, яка займеться дослідженням подій Першої світової війни. 5 квітня ми прийняли таке рішення на консультативній зустрічі за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, представників профільних міністерств Словенії, істориків та науковців. Під час Першої світової війни українці та словенці воювали у лавах однієї армії. Сьогодні нашим обов’язком є гідно вшанувати полеглих воїнів як на українській, так і на словенській землі. Ми спільно з українцями досліджуватимемо поховання Першої світової війни, а наступного року в Україні буде встановлено пам‘ятний знак. Сьогодні, перебуваючи у Золочеві, я вдячна міському голові Ігорю Гриньківу за гостинний прийом та надану цікаву інформацію про поховання, які є на вашій території. Вражена роботою, яка вже зроблена у вас в напрямку дослідження цвинтарів. Сьогодні побувала у селі Сасів та на старому кладовищі Золочева. Міський голова пообіцяв повне сприяння у дослідженні поховань на території Золочівщини. Також хочу відзначити, що вражена красою вашого міста. Це гарне старовинне історичне місто, що, як я зрозуміла, активно починає відроджуватись. Мене дуже вразила проведена реновація. Думаю, що мій перший візит у Золочів був далеко не останнім. Хочеться налагодити тривалу співпрацю і тривалі стосунки з вашим містом.
За словами міського голови Золочева Ігоря Гриньківа, це дуже потрібна ініціатива, яка сприятиме дослідженню подій війни, а результатом стане увічнення пам’яті загиблих воїнів Першої світової війни та встановлення меморіалів жертвам на Золочівщині і на території Словенії.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама