Вибір ми зробили – треба йти вперед

nus.in.ua, 24 лютого 2017, 13:23
0
154
Роздрукувати
Вибір ми зробили  –  треба йти вперед

Ці події змінили нас всіх: тих, хто був там щодня, і тих, хто допомагав щомиті з інших міст, країн і континентів. Боротьба не була марною, ми продовжуємо шлях героїв. Наша гідність – це наша щоденна праця та вшанування тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє і майбутнє України. Сильна нація завжди шанує свою історію.
У неділю, 19 лютого 2017 р., в Золочівському районному Народному домі ім. І. Білозора відбувся вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні.
В сценічному дійстві взяли участь читці Марія Квас, Оля Леськів, Марічка Гардигура, Ліза Капітанець; ВІА-група «ВКС» (кер. І. Войтович); поет-пісняр Теодор Кукуруза; співачка Маркіянового краю Оксана Квас, талановита золочів'янка Ірина Лукаш, Юлія Вовк; танцювальний колектив «Перлина» (кер. Н. Рибка), народний жіночий вокальний ансамбль РНД «Пори року» (кер. І. Весна), народний танцювальний колектив РНД «Первоцвіт» (кер. Ю.Сидорович) та інші.
Маємо усі пам‘ятати про ті трагічні події, розповідати про Героїв Небесної сотні, аби майбутнє покоління не повторило трагічних сторінок сучасної української історії.

Віталій ЩУР
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама