Новини Золочівщини
19:12, 08 лютого 2014
890
0

Електропостачання відновлено, Дороги розчищено

Електропостачання відновлено,  Дороги розчищено
Admin
Фото: НУС

Зима часто вносить корективи у наше житя-буття. То в середині січня на городі можна нарвати зеленої петрушки та й часник вже добре підріс. А то в останні дні першого місяця зими нашле таких вітрів та снігопадів, що й світу Божого не видно, і декілька днів можна посидіти без світла та не добратися з роботи до власного дому чи навпаки. Ось саме так протягом 28 січня – 1 лютого внаслідок погіршення погодних умов на Золочівщині, пов’язаних із сильним вітром та випаданням снігу, було порушене сполучення із деяким населеними пунктами району. На окремих ділянках доріг загального користування періодично утворювалися перемети. З проханням прокоментувати ситуацію ми звернулись до першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Михайла БУЧКОВСЬКОГО.

– Внаслідок складних погодних умов станом на суботу, 1 лютого, більше двадцяти населених пунктів району залишились без електропостачання та близько сорока населених пунктів без доїзду або із обмеженим доїздом. Однак, уже до 17 години електропостачання до населених пунктів було повністю відновлено. Залишались тільки окремі зони: вулиці, будинки, що було ліквідовано протягом неділі-понеділка.

Щодо забезпечення руху транспорту. То основні зусилля були кинуті на трасу Львів – Тернопіль, зокрема, на ділянці Печенія – Струтин. Також було створено на всіх основних підйомах мобільні групи, які чергували цілодобово. Фактично жодних зупинок руху транспорту на трасі не виникало. Не менш важливим було завдання втримати хоча б одну дорогу на Київську трасу. З досвіду минулих років знаємо, що найбільш задуває ділянку шляху у напрямку Золочів – Красне (ч/з Скваряву). Там постійно чергувала техніка, дорога функціонувала.

А вже масове розчищення доріг розпочалось у суботу, коли стих вітер. Уже в цей день було розчищено шляхи у напрямку Золочів – Ясенів, Новоселища, Сасівської зони, Колтова, Верхобужа, Руди Колтівської, Кругова. Також силами працівників Золочівського райавтодору розчистили дороги у напрямку сіл Гологори та Бортків.

У неділю отримали БАТ, що сприяло роботі. Розчистили дорогу у Білокамінській зоні. Окрім того, технікою райавтодору було забезпечено доїзд у Глинянську зону. Спецтехніка працювала впродовж неділі, понеділка, вівторка. Відтак, основні шляхи було розчищено повністю. Порушення об'єктів систем життєзабезпечення населення немає.

Для розчищення доріг від снігу в районі було задіяно вісім одиниць техніки: два грейдери, КРАЗ, МАЗ, два Т-150, ДТ-75, навантажувач, які належали Тернопільському облавтодору, Золочівському райавтодору, ФОП Дудко, ТзОВ «Челендж», ТзОВ «Нива» та ін.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.