Олімпійський тиждень

nus.in.ua, 3 жовтня 2016, 12:46
2
468
Роздрукувати
Олімпійський тиждень

Спорт – запорука здорового життя, це знають всі. Цьогоріч вересень у Золочівському економічному ліцеї розпочався Олімпійським тижнем, у рамках якого відбулося чимало цікавих заходів.
Кожен робочий ранок розпочинався із спортивного флеш-мобу чи з інформаційних хвилинок, присвячених темі Олімпійських ігор. У середу, ліцеїсти змагалися між собою у турнірах із шашок та настільного тенісу, а наступного дня відбулися матчі з волейболу. Проводилися змагання окремо серед дівчат та хлопців. Охочих випробувати власні сили було багато. Ліцеїсти показали високі результати, а вчитель фізичної культури Петро Черниш підбив підсумки такого продуктивного та цікавого тижня і нагородив переможців.


Каріна Бокшо,
Ірина Рип’янчин 
ліцеїсти групи Е-3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Fermin — 25 січня 2019 06:11
Wow.This is great.It is true that sports is a key to healthy life.These type of activities are what we need today.Because it can help people to know about their strength.It would be a different experience.Starting every morning with a sport flash mob is indeed good.People will surely enjoy it.Really glad to know about it.Thanks for sharing the post.
 
Alex Jacob — 25 січня 2019 15:37
Yes I agree to Sport is the key to a healthy life.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама