Новини Золочівщини
11:03, 30 січня 2014
1246
0

Золочівський профліцей – срібний призер

Золочівський профліцей – срібний призер
Admin
Фото: НУС

Директор Золочівського професійного ліцею Ігор Смолин не приховує задоволення результатом участі команд профліцею у VI Спартакіаді працівників навчальних закладів профтехосвіти Львівщини, яка нещодавно відбулася у Львові. Змагались у 4 видах спорту: волейбол, шашки, настільний теніс і бадмінтон. Тренували команди Михайло Зозуля та Володимир Зозуля.

 

 Цікавими та напруженими були змагання із волейболу. У результаті наші волейболісти посіли 10-13 місце з поміж 25 команд. У складі команди виступали Романна Ружило, Світлана Руда, Віталій Нагорний, Марія Лісова, Богдан Мисяк, Володимир Зозуля.

 

У змаганні з шашок, які проходили за швейцарською системою в 7 турів, взяла участь рекордна кількість команд – 27. Честь Золочівського профліцею захищали Любов Наливайко, Богдан Мисяк, Володимир Зозуля. Команда виборола п‘яте місце.

 

Четверте  місце здобула команда ліцею (Романна Ружило, Віталій Нагорний, Володимир Зозуля) у змаганнях з настільного тенісу, в яких взяли участь 26 команд.

 

Завершальні змагання Спартакіади з бадмінтону за участю 18 команд проводилися за системою «мінус два», коли команда, котра програвала дві зустрічі, вибувала із змагань. Золочів‘яни, перемігши почергово команди ПТУ № 11 м. Червоноград, ПТУ № 33 м. Львів, ПТУ м. Турка, у фіналі зустрілись з командою ВПУ дизайну та будівництва м. Львова (№ 64). Гра була рівною. Поступившись з рахунком 18– 21, наші спортсмени Зінаїда Руда, Роман Пастернак посіли друге місце.

 

У загальному заліку команда Золочівського професійного ліцею зайняла друге місце.

 

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.