Золочівський профліцей – срібний призер

nus.in.ua, 30 січня 2014, 11:03
0
653
Роздрукувати
Золочівський профліцей – срібний призер

Директор Золочівського професійного ліцею Ігор Смолин не приховує задоволення результатом участі команд профліцею у VI Спартакіаді працівників навчальних закладів профтехосвіти Львівщини, яка нещодавно відбулася у Львові. Змагались у 4 видах спорту: волейбол, шашки, настільний теніс і бадмінтон. Тренували команди Михайло Зозуля та Володимир Зозуля.

 

 Цікавими та напруженими були змагання із волейболу. У результаті наші волейболісти посіли 10-13 місце з поміж 25 команд. У складі команди виступали Романна Ружило, Світлана Руда, Віталій Нагорний, Марія Лісова, Богдан Мисяк, Володимир Зозуля.

 

У змаганні з шашок, які проходили за швейцарською системою в 7 турів, взяла участь рекордна кількість команд – 27. Честь Золочівського профліцею захищали Любов Наливайко, Богдан Мисяк, Володимир Зозуля. Команда виборола п‘яте місце.

 

Четверте  місце здобула команда ліцею (Романна Ружило, Віталій Нагорний, Володимир Зозуля) у змаганнях з настільного тенісу, в яких взяли участь 26 команд.

 

Завершальні змагання Спартакіади з бадмінтону за участю 18 команд проводилися за системою «мінус два», коли команда, котра програвала дві зустрічі, вибувала із змагань. Золочів‘яни, перемігши почергово команди ПТУ № 11 м. Червоноград, ПТУ № 33 м. Львів, ПТУ м. Турка, у фіналі зустрілись з командою ВПУ дизайну та будівництва м. Львова (№ 64). Гра була рівною. Поступившись з рахунком 18– 21, наші спортсмени Зінаїда Руда, Роман Пастернак посіли друге місце.

 

У загальному заліку команда Золочівського професійного ліцею зайняла друге місце.

 

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: газета, №9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама