Всі на одне лице

nus.in.ua, 7 березня 2016, 18:29
4
461
Роздрукувати
Всі на одне лице

Поєднання найбільших в історії людства узурпаторів влади не є випадковим. До нього мене підштовхнула батьківська наука, наука фронтовика, який ще у початкових класах намагався навчити мене малого мудрощам, до яких сам дійшов на фронтах Другої світової бойні. А ще батько казав, що совєти – непотрібний народ. Заволодіти обманом чужим (територією, майном, умами…) – це для них головне у житті. Після цих слів батько обов‘язково з виразною ітонацією повторяв слова, які навічно закарбувались у його пам‘яті: «Что, украинец, твойо, – то – мойо, а что мойо – то – не твойо». Чоловік віруючий, батько ще досить часто згадував біблійні слова про сьому чашу й блудницю і казав, що  у держави, якою керують пройдисвіти, брехуни, убивці немає майбутнього. Я, вихований радянською освітою, нерідко зустрічав батькову науку, що називається, у штики. Але зрозумів, згодом зрозумів. Життя навчило…
Батько відійшов у вічність.
Розвалився Радянський Союз…
Україна стала незалежною.
У ті роки багато хто вважав, що демократичний шлях Росії – незворотній. Лише тепер розуміємо, що імперські прагнення нашого північного сусіда затаїлись, на певний час. А коли біля керма Російської Федерації опинився Володимир Путін, йому вистачило кількох років, щоб розвернути державний курс Росії до авторитаризму. Нафтові і газові долари дозволили Путіну розпочати війну з «інакомислієм». Дати добрі зарплати, нагодувати простий люд, що зробило його слухняним і покірним. Залякати загрозою світового терроризму.
Заспокоюючи Росію зсередини, Путін став подумувати про розширення нової Російської імперії, обгрунтувавши свої претензії на Крим і на весь Південь та Схід України. То і виходить, що Росія ніколи не полишала своїх намірів прибрати до рук непокірну Україну. Готувались вони заздалегідь, а привівши до влади в Україні Януковича, вже вирішили, що справа виграшна, все куплено і «схвачено».
Що поєднує фашиста коричневого Гітлера, фашиста червоного Сталіна і фашиста замаскованого Путіна? Та поєднує їх маніакальне прагнення до безмежної влади, до світового панування. Намагання вивершитись над іншими народами світу приведе новітнього Путлера до неминучого краху. І не допоможуть росіянам створити якусь нову «путінорасу» ідеї старушенцій з Держдуми про радикальні, на їх думку, методи поліпшення генофонду нації. Бо ж пропонують подолати пияцтво, наркоманію, провівши штучне запліднення російських жінок, чоловічим насінням Путіна. Уявляєте безмежні простори однієї шостої частини планети, заселені байстрятами-путлерятами? Всі на одне лице, і всі – безбатченки.
Михайло ЛАПСЮК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

4 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
prokenen — 5 квітня 2016 09:40
Невероятно! --- бесплатные игры про зомби а также картинки про зомби

Какой полезный вопрос --- Нету желания учиться ! где купить диплом в красноярске а также купить диплом университета
Пользователь offline haydoFom — 5 квітня 2016 10:06
Эта блестящая фраза придется как раз кстати --- Заканчиваешь институт и ты не уверен что ты выбрал правильное направление? Я знаю как тебе помочь диплом вуза купить диплом или куплю диплом техникума
--------------------
и
atacZine — 5 квітня 2016 11:05
Да, действительно. Это было и со мной. Давайте обсудим этот вопрос. Здесь или в PM. --- миллион лет до нашей эры и xxx18
Kueithram — 13 червня 2018 02:46
????? ??? ?????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама