Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п'яних гірників

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 16:41
0
522
Роздрукувати
Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п'яних гірників

Гірники назвали Путіна циніком та нахабою за образи.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець назвав заяву президента Росії Володимира Путіна щодо українських шахтарів цинічною.

Нагадаємо, під час прямої лінії з росіянами і жителями Криму, Путін заявив, що море на півострові дуже брудне і там купаються п'яні шахтарі.

"Це цинічне ставлення знахабнілої людини, яка вважає, що їй море по коліно. Шахтарі - люди благородні і вони просто зневажають таких людей", - зазначив Волинець в коментарі ТСН.ua про висловлювання Путіна.

За його словами, шахтарі у всьому світі важко працюють і не бачать неба і сонця, тому вони цінують відпочинок. І традиції відпочивати у них вже усталені.

Гірники назвали Путіна нахабою
і циніком за образи.

Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п

"Наприклад, вийти на поверхню і закурити або взяти пляшку, якщо в бригаді якась подія. У них такий спосіб спілкування. Вони не отримують великих грошей, щоб ходити по ресторанах. Вони йдуть у посадку чи на галявину. Але не можна говорити, що шахтарі п'яниці. Це дуже неприємно", - говорить Волинець.

Також він додав, що тепер оздоровлення гірників та їхніх сімей, яким приділяється достатньо уваги, буде проходити за кордоном.

За його словами, зараз розглядаються варіанти Болгарії та Туреччини. Через нестабільну ситуацію в Криму, наші горянки, швидше за все, відпочивати там вже не будуть.

За матеріалами: ТСН.ua
ТЕГИ: Путін, шахтарі, гірник, Волинець, Крим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама