Укрaїнa
16:41, 19 квітня 2014
1130
0

Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п'яних гірників

Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п'яних гірників
Admin
Фото: НУС

Гірники назвали Путіна циніком та нахабою за образи.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець назвав заяву президента Росії Володимира Путіна щодо українських шахтарів цинічною.

Нагадаємо, під час прямої лінії з росіянами і жителями Криму, Путін заявив, що море на півострові дуже брудне і там купаються п'яні шахтарі.

"Це цинічне ставлення знахабнілої людини, яка вважає, що їй море по коліно. Шахтарі - люди благородні і вони просто зневажають таких людей", - зазначив Волинець в коментарі ТСН.ua про висловлювання Путіна.

За його словами, шахтарі у всьому світі важко працюють і не бачать неба і сонця, тому вони цінують відпочинок. І традиції відпочивати у них вже усталені.

Гірники назвали Путіна нахабою
і циніком за образи.

Шахтарі зневажають Путіна за образливі слова про п

"Наприклад, вийти на поверхню і закурити або взяти пляшку, якщо в бригаді якась подія. У них такий спосіб спілкування. Вони не отримують великих грошей, щоб ходити по ресторанах. Вони йдуть у посадку чи на галявину. Але не можна говорити, що шахтарі п'яниці. Це дуже неприємно", - говорить Волинець.

Також він додав, що тепер оздоровлення гірників та їхніх сімей, яким приділяється достатньо уваги, буде проходити за кордоном.

За його словами, зараз розглядаються варіанти Болгарії та Туреччини. Через нестабільну ситуацію в Криму, наші горянки, швидше за все, відпочивати там вже не будуть.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.