"Будівельник" (Ремезівці) – чемпіон району

nus.in.ua, 10 серпня 2015, 11:47
0
733
Роздрукувати

 

2 серпня 2015 року у Золочеві на стадіон «Сокіл» відбувся фінал ТУРНІРУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД району.
Як розповів нам наставник команди «Будівельник» (с. Ремезівці) Богдан Павлович ЧІПАК, впродовж дня змагалися футболісти із сіл: Куровичі, Жуличі, Струтин, Ремезівці, Розворяни та Гончарівка. У результаті запеклої боротьби у фінал вийшли команди із села Куровичі та Ремезівці. Рахунок матчу 0:5, на користь юнаків із села Ремезівці.

– Наша команда «Будівельник» стала чемпіоном Золочівського району з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2015 року. Ми дякуємо представнику «Об‘єднання Самопоміч», нашому односельчанину Йосипу Барабашу, який практично опікується нашою командою, підтримує, надає спонсорську допомогу. Також вдячні приватним підприємцям Петру Муцу, Зеновію Маснику та Марії Савчук, Йосипу Григоровичу, який надав транспорт та забезпечив перевезення футболістів на змагання.
Йосип БАРАБАШ, "Об'єднання Самопоміч":
– Спортивні заходи я підтримуватиму завжди. Для мене це дуже важливо. Я батько і розумію наскільки важливим є для підростаючого покоління заняття спортом. Змалечку люблю футбол. Поважаю, тих хлопців, котрі незважаючи на труднощі не покидають цього заняття. Вітаю команду «Будівельник» з перемогою і бажаю в наступному сезоні також залишитись на лідерських позиціях.Леся ГОРГОТА
Фото В. ЛІСОВОГО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама