"Самопоміч" впорядковує пляж

nus.in.ua, 9 липня 2015, 15:31
0
763
Роздрукувати

Літня спека так і манить золочів‘ян до озера. Золочів має гарну відпочинкову зону – міський парк «Здоров‘я», поруч – озеро. Впродовж року комунальники спільно з громадою міста впорядковують територію парку: вирубують чагарники, викошують трави, садять дерева… А вчора роботи велись на пляжі.
Розповідає Йосип БАРАБАШ (Об‘єднання Самопоміч):
– Золочівська організація Об‘єднання Самопоміч виступила з ініціативою впорядкувати пляж біля міського озера. ТзОВ «Золочівагробуд» одразу відгукнулось на їхнє звернення. Озеро і пляж є комунальними. Розумію, що не на всі потреби у міському бюджеті знайдуться кошти. Проте вважаю, що хороші ініціативи потрібно підтримувати. Отож, сьогодні чистимо озеро та територію пляжу. Після цього завеземо на пляж чистий пісок. Постараємось зробити все для того, щоб відпочинок золочів‘ян був комфортним та корисним для здоров‘я. Дякую активістам Самопомочі, котрим небайдуже наше місто. Спільними зусиллями ми багато чого зможемо зробити доброго та корисного.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама