День пам'яті і примирення у Золочеві

nus.in.ua, 8 тра 2015, 21:13
0
524
Роздрукувати

День пам'яті та примирення нагадує нам про трагедію, пережиту Україною, про колосальні втрати, яких зазнала кожна українська родина. Сімдесят років тому ми заплатити надто дорогу ціну за те, щоб сьогодні можна було гордо сказати – ми живемо у вільній, країні. Україна не скорилася і ніколи не скориться жодному загарбникові.

8 травня у Золочеві відзначили День пам’яті та примирення. Символом пам’яті жертв війни в Україні став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи.

Ветерани, представники міської влади, трудових колективів та громадських об’єднань вшанували тих, кому не пощастило повернутись додому живими...

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама