Новини Золочівщини
11:07, 24 квітня 2015
694
0

БУДЬМО ДОБРОЗИЧЛИВИМИ, ДЕЛІКАТНИМИ, АЛЕ ПИЛЬНИМИ

БУДЬМО ДОБРОЗИЧЛИВИМИ, ДЕЛІКАТНИМИ, АЛЕ ПИЛЬНИМИ
Gazeta
Фото: НУС
Прикрий інцидент трапився у понеділок, 20 квітня, у селі Велика Вільшаниця. Ще напередодні Великодня тут поселились внутрішньо переміщені особи із Краматорська.
Що саме спричинило конфлікт, розповідає  начальник Золочівського районного відділу Головного управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Петро Романович КОВАЛЬЧУК:
– Саме з цими особами (жінка 1958 р. н. та її співжитель 1974 р. н.) уже не вперше зустрічаюсь в силу виконання своїх професійних обов‘язків. Це жителі міста Краматорська, які спочатку переселились у Київ, згодом вони були поселені у місті Броди, де було облаштовано житло для тих категорій осіб, які не мають постійного місця проживання. У Бродах виник конфлікт із сусідами, внаслідок чого вказані громадяни переїхали у село Велика Вільшаниця на Золочівщині. Приїхали ще напередодні Великодніх свят. Статусу біженців не мали. Їх поселили у будинку, в якому на цей час ніхто не проживав. Жителі села прийняли їх гостинно, бо ж біда – війна у їхньому домі. Коли напередодні свят господар будинку прийшов навідати квартирантів, побачив що вони познімали ікони зі стіни, не бережуть майно, зробив зауваження. Вже тоді назрівав конфлікт, у який втрутились сільський голова та дільничний інспектор. У поведінці «гостей» постійно відчувалась зверхність, задеркуватість, бажання зчинити скандал. Ну і звісно, що коли ще алкоголь присутній, то і до кулаків не далеко. З метою запобігання подальшому розвитку конфлікту цих осіб буде переміщено у Львів, де ними займатимуться служби Львівської ОДА.
Хочу особливо звернутись до усіх мешканців району, щоб були уважними у спілкуванні із незнайомими людьми. Звичайно, внутрішньо переміщені особи потребують допомоги та підтримки. Однак, є такі, які приїжджають на Західну Україну із метою дестабілізації ситуації. Ставтеся до них, як до звичайних людей, які переїхали. Не треба виділяти цих людей у якусь особливу категорію. Ви можете допомогти їм влаштуватись, знайти заробіток тощо… Однак ці особи не повинні розчинятися у суспільстві, вони повинні бути під пильним наглядом громадськості. Нагляд має бути цілком доброзичливим, делікатним, акуратним, але пильним. Вони повинні усвідомлювати, що до них прикута увага і громадськості, і держави.
Леся ГОРГОТА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.