Екуменічна Хресна дорога пройшла вулицями Золочева

nus.in.ua, 24 березня 2015, 18:57
0
477
Роздрукувати


 
«Коли хтось хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій і йде слідом за мною», - говорить  нам Христос.  Ми покликані йти за Христом несучи наш хрест.
22 березня у Золочеві  уже традиційно відбулась екуменічна Хресна дорога. Сотні мирян, серед яких було чимало дівчаток і хлопчиків, взяли участь у процесії. Під час Хресної Дороги молилися в різних намірах, та найперше за мир.
Тяжкий хрест випав на долю нашим військовим – захищати Україну від лютого ворога. Тож хай ця велелюдна молитва за їхнє здоров’я та життя буде почута Богом.
Це була нагода пройти поруч із Христом, разом із Ним пережити смуток, тривогу, страждання та спробувати зрозуміти те, якою безмежно великою є Божа любов до кожного з нас.
На своєму шляху Ісус зустрічав не лише тих, хто його підтримував, а й тих, що були лише спостерігачами, які прийшли подивитись на видовище. Та він не звертав на це уваги. Йшов до своєї цілі і прикладом своїм показував, що правдиве покаяння починається із плачу за власні гріхи. Якщо кожен почне навернення із свого серця, то буде набагато менше зла у світі.
Традиційно на завершення до громади міста звернувся міський голова Ігор Гриньків, який подякував священикам, громаді та побажав усім миру і Божого благословення.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама