Випуск бійців батальйону "Донбас"

nus.in.ua, 23 лютого 2015, 13:10
0
473
Роздрукувати
Випуск бійців батальйону

 Бійці, котрі з 12 січня по 18 лютого навчалися у Навчальному центрі Національної гвардії, пройшли спеціальні курси базового рівня навчання за програмою підготовки командирів відділень спеціального призначення. Військовослужбовці засвоїли тактику ведення бою в умовах з бойовим гранатометанням та ведення вогню з різних видів озброєння. Навчалися надавати першу медичну допомогу пораненим та здійснювати евакуацію їх з поля бою.
На урочистостях з нагоди випуску начальник НЦ НГУ, полковник Михайло Кулик наголосив: «В цей нелегкий для усієї держави час, ви є надією українського народу в захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Я впевнений, що набуті знання допоможуть вам у боротьбі з ворожими угрупуваннями».
Серед випускників були і жінки. Їм начальник Навчального центру НГУ подарував квіти і побажав успіхів.
Заступник командира батальйону спеціального призначення «Донбас» побажав військовослужбовцям-резервістам перемоги та якнайшвидшого повернення до своїх домівок.
В цей день щирі слова також звучали з вуст міського голови Ігоря Гриньківа та голови ветеранської організації Навчального центру Олександра Дацишина.
Поблагословив військовослужбовців батальйону спеціального призначення «Донбас» отець Юрій Галабуда.
Майор Роман Сидорович
Фото Лесі ГОРГОТИ
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама