Посадили саджанці сосни у сквері ім. 20-ї річниці Незалежності

nus.in.ua, 6 лютого 2015, 01:15
0
487
Роздрукувати

29 січня у Золочеві продовжили роботи із благоустрою скверу ім. 20-ї річниці Незалежності України. Відтак на вулиці Львівській було розширено територію, вирівняно, прибрано. Силами працівників комунальних підприємств міста було висаджено саджанці сосни.

Тарас КУЙБІДА, інженер будівельник Золочівської міської ради:

 — Сквер на вул. Львівській було закладено на честь 20-ї річниці Незалежності нашої держави. Уже кілька років силами комунальних підприємств та небайдужих золочів‘ян тут проводимо роботи з благоустрою.  Так минулого тижня керівник ТзОВ «Золочівагробуд» Йосип Барабаш посприяв нам і виділив техніку для проведення цих робіт. Також жодного разу ці роботи не обходяться без працівників КП «Золочівський ринок», «Золочівводоканал», МВ ЖКП. Постійно допомагають місту у плані благоустрою військовослужбовці Навчального центру Національної гвардії України. Від імені міської громади дякую сільському голові Струтинської сільської ради Надії Бучинській за надану можливість накопати саджанців для посадки у сквері.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: саджанці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама