Новини Золочівщини
00:21, 25 січня 2015
1100
0

Знання і творчість – запорука успіху

Знання і творчість – запорука успіху
Admin
Фото: НУС

24 січня у Львові відбувся загальнонаціональний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, метою якого є утвердження  державного статусу української мови, піднесення її престижу, формування активної громадської позиції української молоді.

Уже не вперше учасницею і призером завершального етапу конкурсу є Лілія Ковалик, учениця 8 класу Золочівського економічного ліцею. Цьогоріч вона виборола І місце в обласному етапі і представила нашу область на загальнонаціональному етапі конкурсу.

Завдання Міжнародного конкурсу знавців української мови передбачають не лише знання мовознавчих понять, але й вимагають від учасників творчого підходу оригінальності та нестандартності мислення. Саме такі  якості допомогли Лілії стати переможцем обласного етапу конкурсу.

Слід зазначити, що це не єдина перемога восьмикласниці. Дівчинка представлятиме Львівську область і на Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка, а також на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади юних філологів.

Тож побажаймо Лілії Ковалик нових перемог, творчих ідей та знахідок! І нехай слова П. Яцика стануть девізом для української молоді: «Тільки те, що кожний з нас окремо і всі ми разом здобуваємо і залишаємо по собі, принесе добро Україні».

І. М. Олексин,

Н. Ю. Ковалик,

учителі української мови і літератури

Золочівського економічного ліцею

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.