Знання і творчість – запорука успіху

nus.in.ua, 25 січня 2015, 00:21
0
446
Роздрукувати
Знання і творчість – запорука успіху

24 січня у Львові відбувся загальнонаціональний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, метою якого є утвердження  державного статусу української мови, піднесення її престижу, формування активної громадської позиції української молоді.

Уже не вперше учасницею і призером завершального етапу конкурсу є Лілія Ковалик, учениця 8 класу Золочівського економічного ліцею. Цьогоріч вона виборола І місце в обласному етапі і представила нашу область на загальнонаціональному етапі конкурсу.

Завдання Міжнародного конкурсу знавців української мови передбачають не лише знання мовознавчих понять, але й вимагають від учасників творчого підходу оригінальності та нестандартності мислення. Саме такі  якості допомогли Лілії стати переможцем обласного етапу конкурсу.

Слід зазначити, що це не єдина перемога восьмикласниці. Дівчинка представлятиме Львівську область і на Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка, а також на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади юних філологів.

Тож побажаймо Лілії Ковалик нових перемог, творчих ідей та знахідок! І нехай слова П. Яцика стануть девізом для української молоді: «Тільки те, що кожний з нас окремо і всі ми разом здобуваємо і залишаємо по собі, принесе добро Україні».

І. М. Олексин,

Н. Ю. Ковалик,

учителі української мови і літератури

Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама