Позашляховик – від «Золочівенергоресурс»

nus.in.ua, 28 січня 2015, 14:43
0
504
Роздрукувати
Позашляховик – від «Золочівенергоресурс»

Андрій Піка, депутат Золочівської районної ради, який одним із перших добровольців вирушив на війну захищати Україну від агресора і відбув уже не одну ротацію, звернувся за підтримкою до директора компанії «Золочівенергоресурс» Андрія  Омельчука.

У воїнів 3-го батальйону виникла потреба в автотранспорті, про що неодноразово звертались до волонтерів, приватних підприємців. Компанія придбала позашляховик для військових. Розуміючи умови, в яких експлуатуватиметься автомобіль, орієнтир був на позашляховик іноземної марки. Придбавши відповідне авто, компанія разом з волонтерами підготувала та оснастила автомобіль відповідними захисними елементами, а днями позашляховик було офіційно передано силам АТО.

Уляна ТОКАР

ТЕГИ: Позашляховик, Золочівенергоресурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама