Святкуймо без надмірностей І без гучних феєрверків

nus.in.ua, 31 грудня 2014, 17:40
0
344
Роздрукувати
Святкуймо без надмірностей   І без гучних феєрверків

Стрімко довершує свою ходу неспокійний, навіть трагічний 2014 рік. Розпочинаються Різдвяно-новорічні свята. Усі ми і кожен, підсумовуючи рік, що завершується, складаємо плани на майбутнє. Очікуємо від прийдешнього року, насамперед, перемоги, миру і єдності. Саме це бажання під час свят загадаємо ми. І добре розуміємо, що лише згуртувавшись, об’єднавши і думки, й зусилля, ми можемо вистояти і перемогти. А щоб воно здійснилося – маємо зібратися, можливо, відмовивши собі в чомусь, і підтримати тих, кому зараз складніше.

Тиха молитва, щира коляда, віншування нехай стануть найвірнішими атрибутами наших святкувань. Закликаю уникнути у святкуваннях надмірностей й передовсім – гучних феєрверків. Давайте зробимо святкування Нового року, Різдвяних свят менш гучними, ніж зазвичай, дещо скромнішими.

В країні триває війна. Поряд з нами багато людей, котрі вже реально відчули смертоносний подих війни. Треба врахувати почуття цих людей. Привітаймо кожного і всіх, щоб ніхто не почувався самотнім і обездоленим. Подаруймо справжнє свято кожній українській родині, кожній дитині. Свято світле, красиве, величне, народне, українське.

Ігор ГРИНЬКІВ,

міський голова Золочева

За матеріалами: zmr.org.ua
ТЕГИ: феєрверки, Золочів, Новий рік, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама