Вчені зуміли передати текстове повідомлення за допомогою горілки

nus.in.ua, 28 грудня 2013, 22:12
0
486
Роздрукувати
Вчені зуміли передати текстове повідомлення за допомогою горілки

У повідомленні був зашифрований гімн Канади.
 
Двоє вчених з Йоркського університету в Канаді передали текстове повідомлення на відстань чотирьох метрів за допомогою парів алкоголю.

У повідомленні був записаний у двійковому коді гімн Канади. Обладнання, що використовується для передачі, включало розпилювач горілки (передавач), датчик алкоголю (приймач), настільний вентилятор і мікроконтролер.

Дослідники застосували два способи доставки парів алкоголю на приймач. При першому алкоголь з розпилювача "самостійно" досягає датчика в процесі дифузії. Другий спосіб передбачає використання вентилятора, який направляє алкоголь на приймач.
 
 
 


 
Якщо датчик фіксував, що концентрація алкоголю в повітрі збільшується, це інтерпретувалося як одиниця. Якщо концентрація зменшується, це тлумачилося як нуль.

Під час сеансів передачі застосовувалися також "кодові фрази", які означають початок і кінець комунікації. Цей спосіб передачі інформації дослідники назвали "молекулярною системою комунікації".

Вони стверджують, що подібні хімічні сигнали можуть використовуватися для зв'язку в місцях, де немає сигналу, а також в системах мікро- та наномасштабів.

Як повідомлялось раніше, японські вчені винайшли прилад для створення гарного настрою. Вони сподіваються, що їхній диво-прилад допоможе рятувати людей від депресії.

ТЕГИ: відео
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама