Наука
01:21, 29 квітня 2014
1459
1

У США побоюються помсти російських хакерів у відповідь на нові санкції проти РФ

У США побоюються помсти російських хакерів у відповідь на нові санкції проти РФ
Admin
Фото: НУС

Експерти з кібербезпеки вважають російських хакерів одними з кращих в світі за здатністю впроваджуватися в мережі.

Американські офіційні особи та фахівці з безпеки попереджають, що російські хакери можуть організувати атаки на комп'ютерні мережі банків США та інших компаній у відповідь на нові санкції, які Вашингтон готується ввести проти РФ, повідомляє агентство Bloomberg.

Чиновники, які беруть участь в аналізі наслідків від подальших санкцій проти Москви, не відповіли на питання журналістів про ризики кібератак. Однак двоє співрозмовників агентства, знайомі з доповіддю про можливі загрози з боку хакерів, розповіли, що в документі з посиланням на фахівців зазначається, що кібератаки здатні протягом декількох днів паралізувати економіку США.

Експерти з кібербезпеки вважають російських хакерів одними з кращих в світі за здатністю впроваджуватися в мережі. За їхніми даними, вже є докази того, що хакери встановили шкідливе програмне забезпечення на комп'ютери США.

"Круглий стіл з фінансових послуг, що представляє промислову групу, яка включає в себе Citigroup Inc. і Bank of America, відслідковує можливі ознаки хакерських атак, хоча не вважає їх неминучими", - заявив глава технічного підрозділу організації Пол Смосер.

"Кібератаки є реальною проблемою, про яку всі ми повинні замислитися", - вважає Смосер. "Здатність держав запустити кібератаки, звичайно, реальна у даний час в будь-якому конфлікті. Я вважаю, що така можливість існує, тому ми стурбовані", - додав він.

Чиновники також поскаржилися на те, що викриття колишнього працівника Агентства національної безпеки (АНБ) Едварда Сноудена, що стосуються зловживань спецслужб, і суспільна реакція на них призвела до того, що спецслужби в нинішній ситуації побоюються переходити до більш активних дій.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.