Наука
00:40, 28 квітня 2014
1320
1

Дуров зібрався створити нову соцмережу за межами ганебної Росії

Дуров зібрався створити нову соцмережу за межами ганебної Росії
Admin
Фото: НУС

Жодних подробиць про свій новий проект засновник "ВКонтакте" не розповів. В якій саме країні він зараз перебуває, невідомо.

Засновник "ВКонтакте" Павло Дуров збирається створити нову соціальну мережу за межами Росії. Про це він розповів TechCrunch.

Наступного дня після того, як Дурова звільнили з посади гендиректора з "ВКонтакте", він заявив про плани на розробку майбутніх сервісів: "Швидше за все, я почну робити мобільну соціальну мережу цього року".

Назви новий сервіс поки не має. Дуров не говорить про це прямо, але у TechCrunch припускають, що новий стартап буде використовувати вже наявні ресурси месенджера Telegram.

У листуванні з техноблогом Дуров заявив, що більше не перебуває у Росії. "Я виїхав з Росії і не збираюся повертатися. На жаль, у даний момент країна не сумісна з веденням бізнесу в інтернеті", - зазначив він

За словами Дурова, його звільнили з посади гендиректора на підставі незначної юридичної деталі, пов'язаної з заявою місячної давності. Тим самим акціонери "ВКонтакте" "забили останній цвях у труну" для нього і для соціальної мережі.

Дуров вважає, що після публікації вимог ФСБ і прокуратури шлях назад до Росії для нього відрізано.

"Боюся, що шляху назад немає. Принаймні, після того, як я публічно відмовився співпрацювати з владою. Вони мене терпіти не можуть", - сказав він.

Вчора керівництво "ВКонтакте" заявило про звільнення Павла Дурова з посади генерального директора соцмережі. Сталося це нібито через те, що Дуров не відкликав своє прохання про відставку, оприлюднене першого квітня цього року. Сам Дуров сказав, що дізнався про цей факт зі ЗМІ, а фонд UCP Іллі Щербовича, який володіє 48% "ВКонтакте" повідомив про те, що збирається оскаржити це рішення.

Основна частка акцій "ВКонтакте" (39,99%) належить Mail.ru Group Алішера Усманова. У січні Дуров продав свою частку голові "Мегафона" і співвласнику медіахолдинга ЮТВ Івану Тавріну. Таким чином, близькі до Усманова структури отримали 52% акцій соцмережі.

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (1)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.