Простий генератор струму для світлодіодів

nus.in.ua, 27 квітня 2014, 00:09
0
973
Роздрукувати
Простий генератор струму для світлодіодів

Простий генератор струму для світлодіодів

Щоб створити найпростіший генератор струму для світлодіодів, потрібно взяти неодимові магніти, мідний дріт, світлодіодні лампочки.На квадратний блок приклейте компакт -диск. На іншому диску кріпимо за допомогою клею чотири неодімових магніти. Далі виготовимо 5 котушок і з'єднаємо кожну з них зі світлодіодами. Для цього намотаємо котушку з ізольованого мідного дроту.

Зачищаємо кінці котушки ножем. Кінці котушки з'єднуємо з світлодіодом. Всі 5 котушок з приєднаними до них світлодіодами приклеїмо до компакт-диску. До центру пристрої покладемо котушку від швейної машини. До зворотному боці диска з магнітами приклеїмо пробку від тюбика зубної пасти. На іншій стороні приклеїмо шайбу. Тепер встановимо диск на вісь, на який вже одягнений диск з котушками (з наклеєною на них котушкою від швейної машини).

Відстань між магнітами і котушками слід зробити мінімальним. Генератор електрики для світлодіодів готовий до роботи. Залишилося його запустити в темному приміщенні, щоб побачити світловий ефект.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама