Олег Березюк: «Сьогодні народні депутати мають стати такими, як люди»

nus.in.ua, 9 грудня 2016, 12:42
0
358
Роздрукувати
Олег Березюк: «Сьогодні народні депутати мають стати такими, як люди»

Українці нині не лише не довіряють центральній владі, але і відчувають до неї агресію. Справа в тому, певен народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, що політики не виконують своїх обіцянок.
«Кожен народний депутат, який йшов у це скликання, казав, що скасує депутатську недоторканність, яка в Україні є символом безкарності влади», – зауважує Олег Березюк.
Він певен: необхідно змусити парламент не лише зняти депутатську недоторканність з представника Опозиційного блоку Вадима Новінського, але й в цілому спростити цю процедуру.
«Самопоміч» зареєструвала відповідний законопроект, і ми знаємо, що є подібний документ, який зареєстрували голова парламенту та інші фракції. Ми готові з ними дискутувати», – додає Олег Березюк.
Однак, навіть під час можливих дискусій «Самопоміч», за словами народного депутата, наполягатиме на двох ключових факторах у законопроекті – тому, що депутат може сам відмовитися від недоторканності та тому, що закордонний та український паспорти того чи іншого парламентаря не «працюють» з моменту подання Генерального прокурора до Верховної Ради щодо зняття недоторканності.
Підсумовуючи, політик підкреслює: народні депутати мають стати такими ж, як українці. «Довіри буде більше, коли влада матиме ті самі переживання, що звичайні люди», – певен Олег Березюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама