Секс може зробити розумнішим і покращити пам'ять

nus.in.ua, 23 січня 2014, 19:57
0
525
Роздрукувати
Секс може зробити розумнішим і покращити пам'ять

В США вчені встановили, що секс позитивно впливає на мозок і спричиняє появу нових клітин в ньому.

Як повідомляє The Daily mail, такого висновку дійшли дослідники з Університету Меріленда, які провели експеримент на лабораторних мишах. В ході нього вчені встановили, що після спарювання в мозку мишей з'являються нові активні клітини.

В цей же час інша група мишей, яка була ізольована від протилежної статі, відставала в розвитку. Тож можна припустити, що секс робив мишей розумнішими. Вчені допускають, що нові клітини дозволили мишам краще запам'ятовувати і вчитися новим навичкам.

Однак психолог Трейсі Шорс зауважила, що самих лише нових клітин в мозку не достатньо для того, щоб стати розумнішим. Потрібно докласти зусиль, аби вони залишилися активними.

"Можна стимулювати появу нових клітин за допомогою сексу. Однак потрібно ще й тренувати свій мозок, щоб вони залишалися активними", - переконана Шорс.

Нагадаємо, нещодавно вчені заявляли, що середньостатистична жінка "поцілує" 15 чоловіків і їй двічі розіб'ють серце, перш ніж вона знайде любов.

За матеріалами: The Daily Mail / Л.Д.
ТЕГИ: вчені, секс, мозок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама