ОДПІ
01:22, 27 лютого 2014
1527
0

Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи
Admin
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ  повідомляє, що  1 травня 2014 року закінчується термін подання декларації про майновий стан і доходи, отриманих протягом  минулого року.  Обов'язкове подання декларації передбачено ст.179 Податкового кодексу. 

      Декларація подається до територіального органу доходів і зборів  за місцем податкової адреси платника податку  в один із таких способів :

- особисто платником або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

 

  При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, а при поданні  в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін (пунктом 49.5 статті 49 Податкового кодексу).

     Щоб подавати декларацію в електронній формі платник податків заздалегідь  має отримати безкоштовний електронний цифровий підпис, що видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та відповідне програмне забезпечення.     

      На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України працює  спеціальний банер «Декларування он-лайн» (http://minrd.gov.ua/incomedecl), у якому громадяни можуть заповнити декларацію про свої доходи.

      Інформацію щодо  переліку документів , необхідних для отримання електронних ключів можна отримати в Центрі обслуговування платників  Золочівської ОДПІ або переглянути у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів – http://acskidd.gov.ua.

      

                                                                             Інформаційно-комунікаційний сектор.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.