Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи

nus.in.ua, 27 лютого 2014, 01:22
0
893
Роздрукувати
Способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Золочівська ОДПІ  повідомляє, що  1 травня 2014 року закінчується термін подання декларації про майновий стан і доходи, отриманих протягом  минулого року.  Обов'язкове подання декларації передбачено ст.179 Податкового кодексу. 

      Декларація подається до територіального органу доходів і зборів  за місцем податкової адреси платника податку  в один із таких способів :

- особисто платником або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

 

  При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, а при поданні  в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін (пунктом 49.5 статті 49 Податкового кодексу).

     Щоб подавати декларацію в електронній формі платник податків заздалегідь  має отримати безкоштовний електронний цифровий підпис, що видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та відповідне програмне забезпечення.     

      На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України працює  спеціальний банер «Декларування он-лайн» (http://minrd.gov.ua/incomedecl), у якому громадяни можуть заповнити декларацію про свої доходи.

      Інформацію щодо  переліку документів , необхідних для отримання електронних ключів можна отримати в Центрі обслуговування платників  Золочівської ОДПІ або переглянути у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів – http://acskidd.gov.ua.

      

                                                                             Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама