ОДПІ
11:29, 16 січня 2019
111
0

Заробітна плата за виконану місячну норму праці не може бути меншою 4 173 грн.

       Буськ e    управління     ГУ ДФС у Львівській області   звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.  Розмір мінімальної зарплати визначено Законом України від 23 .11. 2018 № 2629-VIII «Про Державний бюджет на 2019 рік», а саме :  - у місячному розмірі – 4 173 грн,   у погодинному розмірі − 25,13 гривень.               З 1 січня 2019 року р оботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за п овний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру ( 4 173 грн ) .        Звертаємо увагу, що
Заробітна плата за виконану місячну норму праці не може бути меншою  4 173 грн.
Gazeta
Фото: НУС
       Буськe   управління   ГУ ДФС у Львівській області  звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.  Розмір мінімальної зарплати визначено Законом України від 23.11.2018 № 2629-VIII «Про Державний бюджет на 2019 рік», а саме:
 - у місячному розмірі – 4 173 грн,   у погодинному розмірі − 25,13 гривень.
      
       З 1 січня 2019 року роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру ( 4 173 грн).
       Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям.
       При обчисленні розміру зарплати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
       Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.
       За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.
 
                                                                              Cектор організаційного забезпечення
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)