Понад 128 млн.грн. податків сплачено до місцевого бюджету

nus.in.ua, 11 жовтня 2017, 13:39
0
32
Роздрукувати
Понад 128  млн.грн. податків  сплачено до місцевого бюджету

Нещодавно керівник Золочівського відділення Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Денис під час зустрічі з представниками засобів масової інформації проінформував про результати роботи відділення за дев`ять місяців поточного року. Зокрема, за cічень - вересень 2017 року платниками Золочівщини сплачено дозагального фонду Державного бюджету 69,9 млн.грн. податкових платежів, що на 16,5 млн.грн. більше минулого року. До місцевого бюджету зібрано 128,5 млн.грн., що на 30,7 млн.грн. більше ніж торік. Основними джерелами наповнення місцевої казни є податок на доходи фізичних осіб – 86,5млн.грн., єдиний податок -18,0 млн.грн., плата за землю – 15,6 млн.грн. та акцизний податок - 2,8 млн. гривень.

Посадовець наголосив, що одним із додаткових резервів наповнення дохідної частини місцевого бюджету є легалізація доходів, підвищення рівня виплачуваної заробітної плати, а також своєчасність та повнота сплати податкових платежів.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама